Her finner du oss


3. etg. Dr. Randers gate 3,
Askim

Åpningstider


Mandag - fredag
kl. 09.00 - 16.00

Kontakt oss


Ring:  69 10 94 00
post@onac.no

Kontakt oss i Online Accounting AS


Elisabeth Hernes 
Partner / Senior rådgiver / ARF


elisabeth@onac.no
mob: 98 44 61 91


Liv Anita Thue Morken
Partner / Daglig leder / Faglig leder / ARF


liv.anita@onac.no
mob: 48 29 75 70


Mayrita S. Halvorsrud
Partner / ARF


mayrita@onac.no
mob: 95 96 41 67


Mette Eriksson
Partner / Daglig leder
Regnskapsfører under autorisasjon 


mette@onac.no
mob: 91 90 65 80


Fredrik Tønjum 
Regnskapsfører under autorisasjon


fredrik@onac.no
mob: 95 48 53 40


Cecilie Solberg Kristiansen
Regnskapsfører


cecilie@onac.no
mob: 90 54 77 24


Mette Boysen 
Regnskapsfører


boysen@onac.no
mob: 90 08 72 87


Kornelija Orzekauskaite
Regnskapsfører


kornelija@onac.no
mob: 91 92 71 13


Dunja Nukicic
Administrasjonssekretær


administrasjon@onac.no
mob: 69 10 94 00

Online Accounting AS


Vi er et moderne og skybasert autorisert regnskapsbyrå med faglig styrke og lang erfaring.
Vi ønsker å gjøre våre kunders hverdag enklere.

Medlem av Regnskap Norge

Copyright © 2018 OnlineAccounting - Org.nr. 914 716 616 · Personvern · webdesignSpydeberg Reklamehus