Her finner du oss


3. etg. Dr. Randers gate 3.
Askim

Åpningstider


Mandag - fredag
kl. 09.00 - 16.00

Kontakt oss


Ring:  69 10 94 00
post@onac.no

Kontakt oss i Online Accounting AS


Elisabeth Hernes 
Partner / Daglig leder / Autorisert regnskapsfører


elisabeth@onac.no
mob: 98 44 61 91


Liv Anita Thue Morken
Partner / Faglig leder / Autorisert regnskapsfører


liv.anita@onac.no
mob: 48 29 75 70


Mayrita S. Halvorsrud
Partner / Autorisert regnskapsfører


mayrita@onac.no
mob: 95 96 41 67


Mette Eriksson
Partner / Regnskapsfører under autorisasjon 


mette@onac.no
mob: 91 90 65 80


Fredrik Tønjum 
Regnskapsfører under autorisasjon


fredrik@onac.no
mob: 95 48 53 40


Cecilie Solberg Kristiansen
Regnskapsfører


cecilie@onac.no
mob: 90 54 77 24


Thomas E. Huse 
Regnskapsfører


thomas@onac.no
mob: 93 03 81 00


Vil du bli en del av onac-gjengen?
Vi er alltid på utkikk etter dyktige regnskapsførere. Ta kontakt på e-post eller tlf.nr. under.


liv-anita@onac.no
mob: 48 29 75 70

Online Accounting AS


Vi er et moderne og skybasert autorisert regnskapsbyrå med faglig styrke og lang erfaring.
Vi ønsker å gjøre våre kunders hverdag enklere.

Medlem av Regnskap Norge

Copyright © 2018 OnlineAccounting - Org.nr. 914 716 616 · Personvern · webdesignSpydeberg Reklamehus